„Dostępność Plus w województwie śląskim – perspektywa różnych sektorów”

3 marca 2020 r. w Sali Marmurowej Gmachu Sejmu Śląskiego w Katowicach o godz. 10.00 odbędzie się konferencja dotycząca programu Dostępność Plus

Podczas spotkania przybliżone zostaną zasady nowego programu, jego założenia i cele. Będzie w nim uczestniczyć m.in. Małgorzata Jarosińska – Jedynak, minister Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przemysław Herman, zastępca dyrektora Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Ministerstwa Rozwoju. Ważnym elementem konferencji będzie pokazanie dostępności z perspektywy osób z niepełnosprawnościami.

Osoby zainteresowane proszone są o elektroniczne potwierdzenie przybycia na adres jan.zielinski@slaskie.pl do dnia 27 lutego 2020 r. W potwierdzeniu, proszę zaznaczyć ewentualne szczególne potrzeby, związane z dotarciem na miejsce wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Konferencja organizowana jest przez Wojewódzką Społeczną Radę ds. Osób Niepełnosprawnych przy Marszałku Województwa Śląskiego oraz Departament Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach.

Załączniki
Mapa dojazdu [PDF 352,0kB]
Program konferencji [PDF 309,2kB]