Doradcy Podatkowi Powodzianom

Rusza kolejna wspólna akcja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych

„Doradcy Podatkowi Powodzianom" to akcja informacyjna, dzięki której osoby poszkodowane w wyniku powodzi w województwie śląskim będą mogły uzyskać bezpłatne informacje, dotyczące form wsparcia w zakresie prawa podatkowego.

Od dziś do końca września w każdą środę, w godzinach od 9:00 do 12:00 doradcy podatkowi ze  Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne porady  zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, które zostały poszkodowane przez powódź.

Doradcy podatkowi  będą dyżurować pod telefonem komórkowym  513 152 218. Na życzenie osoby zainteresowanej doradca podatkowy będzie oddzwaniał na własny koszt.

Patronat nad akcją objął Marszałek Województwa Śląskiego Bogusław Śmigielski

Informacje o dostępnych formach wsparcia pod względem podatkowym można uzyskać także w oddziałach Krajowej Izby Doradców Podatkowych działających na terenach dotkniętych powodzią. W tym celu opracowano „Poradnik podatkowy dla powodzian".